zarchive_Internet Światłowodowy: Promocja Unijna “Fiber na Start”

Promocja unijna FnsCennik usług dla Promocji Unijnej “Fiber na Start”  

Taryfa/Abonament 12 miesięcy* 24 miesiące* Na czas nieokreślony* Zamów on-line
Internet Fiber-Mini 15 Mb/s
59 zł
49 zł
70 zł
Zamawiam
Internet Fiber-Start 20 Mb/s
69 zł
59 zł
80 zł
Zamawiam
Internet Fiber-Extra 30 Mb/s
79 zł
69 zł
90 zł
Zamawiam
Internet Fiber-Home 50 Mb/s
89 zł
79 zł
100 zł
Zamawiam
Internet Fiber-Smart 70 Mb/s
109 zł
99 zł
120 zł
Zamawiam
Internet Fiber-Speed 100 Mb/s
129 zł
119 zł
140 zł
Zamawiam
Internet Fiber-Pro 200 Mb/s
209 zł
199 zł
220 zł
Zamawiam
Internet Fiber-Ultra 300 Mb/s
259 zł
249 zł
270 zł
Zamawiam

* – przyłącze światłowodowe i router światłowodowy z opcją WiFi w abonamencie za 0 zł przy zakupie naszej usługi.
Ceny za internet w promocji.

Aktywacja i Instalacja usługi

Aktywacja przy umowie na 24 miesiące w domku jednorodzinnym
0 zł
Aktywacja przy umowie na 24 miesiące w bloku
0 zł
Aktywacja przy umowie na 12 miesięcy w domku jednorodzinnym
0 zł
Aktywacja przy umowie na 12 miesięcy w bloku
0 zł
Instalacja przyłącza światłowodowego zakończonego gniazdkiem w domu lub w bloku przy zakupie Internetu o prędkości od 100Mb/s PROMOCJA UNIJNA
0 zł
Instalacja przyłącza światłowodowego zakończonego gniazdkiem w domu lub w bloku przy zakupie Internetu o prędkości do 70Mb/s  PROMOCJA UNIJNA
0 zł

Warunki Promocji

Organizacja Promocji.

Promocja jest organizowana w związku z budową przez CONECT nowoczesnej światłowodowej infrastruktury telekomunikacyjnej przy udziale środków z Unii Europejskiej w ramach projektów:

  1. „Zapewnienie Internetu szerokopasmowego w technologii FTTH w powiecie Włoszczowskim” – POIG.08.04.00-26-180/13.
  2. „Zapewnienie Internetu szerokopasmowego w technologii FTTH w powiecie radomszczańskim” – POIG.08.04.00-10-192/13.

W ramach projektów we wskazanych miejscowościach powiatów włoszczowskiego i radomszczańskiego zostanie wybudowana dostępowa sieć światłowodowa dla mieszkańców gdzie każdy zainteresowany chcący poprawić jakość swoich usług telekomunikacyjnych będzie miał możliwość otrzymania darmowego przyłącza telekomunikacyjnego oraz odbioru usług multimedialnych  w bardzo wysokiej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach. W Promocji może brać udział (Abonent) Konsument, osoba fizyczna, wnioskująca o świadczenie Usług lub korzystająca z Usług dla celów niezwiązanych bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub wykonywaniem zawodu.

Minimalny okres do skorzystania z warunków Promocji.

Minimalny okres do skorzystania z warunków Promocji wynosi wedle wyboru 12 lub 24 miesiące. Po okresie promocyjnym umowa zawarta na warunkach Promocji przechodzi w umowę zawartą na czas nieokreślony na warunkach określonych w Regulaminie i Cenniku promocji dla umowy na czas nieokreślony. Abonent z upływem umowy zawartej na warunkach Promocji ma możliwość zawarcia kolejnej umowy na warunkach Promocji zgodnych z ofertą Dostawy usług. Skorzystanie z promocji gwarantuje w przyszłości zmianę Taryfy Internetu lub zmianę usługi promocyjnej na ofertę w ramach Promocji unijnej “2w1 – Telewizja, Internet”  w dowolnym czasie trwania umowy abonenckiej.

Megaszybki niezawodny Internet światłowodowy do 300Mb/s.

W związku z dynamicznym rozwojem usług internetowych nasza firma realizuje inwestycje polegające na budowie szybkich dostępowych sieci światłowodowych. Za ich pomocą jesteśmy w stanie zapewnić w Państwa domu dostęp do megaszybkich niezawodnych łączy światłowodowych. Są to łącza kablowe dostarczające Internet w technologii znacznie wydajniejszej niż funkcjonujące dotychczas sieci radiowe lub kablowe linie miedziane. Dzięki włóknom światłowodowym dostarczenie do abonentów Internetu o wysokich prędkościach nie stanowi żadnego problemu. W naszej ofercie posiadamy szeroki wachlarz dostępnych taryf prędkości Internetu, nawet do 300Mb/s.

Darmowe przyłącze światłowodowe FTTH do domu lub mieszkania.

W ramach trwającej promocji unijnej każdy zainteresowany Abonent otrzyma darmowe przyłącze światłowodowe do domu lub do mieszkania. Liczba darmowych przyłączy światłowodowych w ramach trwającej promocji jest ograniczona. Architektura naszej sieci światłowodowej opiera się na podwieszeniu magistralnego kabla światłowodowego na słupach elektroenergetycznych niskiego napięcia, na których będą znajdowały się skrzynki rozdzielcze. Ze zainstalowanych skrzynek rozdzielczych będą wykonywane przyłącza światłowodowe kablem abonenckim, który zostanie zakończony gniazdkiem światłowodowym w domu lub w mieszkaniu abonenta.

Router światłowodowy ONT wraz z okablowaniem.

ABONENT podpisujący z CONECT umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych otrzymuje na zasadzie użyczenia router światłowodowy przez cały okres obowiązywania umowy router jest wyposażone w nadajnik WiFi. Istnieje również możliwość podłączenia komputera z routerem za pomocą kabla skrętki ze złączem RJ-45. Nasze routery światłowodowe gwarantują również możliwość podłączenia dekoderów oferowanej przez nas telewizji kablowej oraz aparatów telefonicznych. Dostarczanie sygnału telekomunikacyjnego przez sieć światłowodową do routera światłowodowego gwarantuje odbiór usługi o najwyższej jakości i parametrach.

Instruktaż abonencki w zakresie obsługi i użytkowania.

Wraz z wykonaniem przyłącza światłowodowego i AKTYWACJĄ usług, ABONENT otrzyma instruktaż związanych z obsługą i użytkowaniem przekazanych urządzeń.

Dostępne Usługi.

Podłączenie do naszej sieci światłowodowej daje możliwość skorzystania z szerokiego wachlarza usług multimedialnych, które już dziś stają się standardem dla tego typu sieci szerokopasmowych. Do podstawowych usług dostępnych w naszej sieci należą: Szybki Internet, Telewizja 3 Generacji oraz Telefonia Cyfrowa VoIP.

Zamów Instalację i korzystaj z naszych Usług.

Zamówienia na przyłącza światłowodowe prosimy składać poprzez kontakt z Biurem Obsługi Klienta telefonicznie nr  531 517 705 lub wysyłając zamówienie na adres email
Wyślij email

Zamówienia można składać również na gotowym formularzu w Biurze Obsługi Klienta w Pilczycy lub wysyłać skan podania e-mailem: bok@conect.net.pl

Ikona_format_pdf2Podanie o wykonanie darmowego przyłącza światłowodowego

 wypełnij i wyślij je do nas

Obszar zasięgu Promocji

Promocja jest ograniczona terytorialnie i obejmuje obszar:

Gmina Kluczewsko – Pilczyca, Kluczewsko, Kolonia Łapczyna Wola, Dobromierz, Rączki,

Gmina Włoszczowa – Kurzelów,

Gmina Krasocin – Kozia Wieś,

Gmina Wielgomłyny – Wielgomłyny, Krzętów,

Gmina Przedbórz – Góry Mokre,

Gmina Żytno – Maluszyn, Mosty,