zarchive_Praca_30012019

Praca w CONECT

Czy interesujesz się telekomunikacją lub sprzedażą usług multimedialnych ?

Jeżeli jesteś zainteresowany/a pracą w naszej firmie prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres email: praca@conect.net.pl z dopiskiem stanowiska pracy, na które aplikujesz.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182).

Oferty pracy

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

Stanowisko pracy
Zakres obowiązków
Wymagania
Oferujemy
Specjalista ds. sprzedaży
STAŻ + ETAT
1 stanowisko
Do głównych zadań na stanowisku pracy należy: prowadzenie Biura Obsługi Klienta we Włoszczowie, bezpośrednia obsługa Klientów i Abonentów oraz doradztwo w zgłaszanych przez nich sprawach, sprzedaż usług telekomunikacyjnych nowym Klientom i istniejącym Abonentom, zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta zgodnej z wewnętrznymi standardami Firmy, realizowanie zadań administracyjnych związanych ze sprzedażą i obsługą Klientów, dbałość o stałe uaktualnianie wiedzy o ofertach firmy oraz o rynku telekomunikacyjnym, budowanie dobrych relacji z Klientami i Abonentami, przygotowywanie dokumentów i zawieranie umów na usługi telekomunikacyjne z Abonentami, obsługa bieżących kontraktów abonenckich, prowadzenie rejestru Abonentów w systemach teleinformatycznych i monitorowanie świadczonych usług, raportowanie wyników sprzedaży i sytuacji na rynku, przyjmowanie wpłat od Abonentów za świadczone usługi, organizowanie i koordynowanie akcji handlowych i marketingowych, tworzenie materiałów reklamowych i promocyjnych oferowanych usług oraz prowadzonej działalności. Wymagania na stanowisku pracy: znajomość obsługi komputera i programów biurowych – MS Word, MS Excel, prawo jazdy kat. B, mile widziane podstawowe umiejętności posługiwania się programami do tworzenia grafiki, dbanie o czystość lokalu oraz o powierzone mienie, zapał i chęć do pracy, wysoka kultura osobista, umiejętność dobrej organizacji pracy i rozwiązywania problemów, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, skuteczność działań, uczciwość i sumienność, dyspozycyjność. W trakcie współpracy oferujemy: stabilność zatrudnienia – umowa o pracę, oferujemy pracę w młodym zespole, dobrą atmosferę w pracy, niezbędny sprzęt do pracy – laptop, telefon służbowy, satysfakcję finansową, udział w budowaniu najwyższej jakości sprzedawanych usług telekomunikacyjnych, szkolenia w zakresie umiejętności miękkich i technicznych.
Serwisant sprzętu komputerowego  STAŻ + ETAT
Do głównych zadań na stanowisku pracy należy: naprawa sprzętu elektronicznego, w tym: komputerowego i sieciowego, wgrywanie, konfiguracja i serwis oprogramowania, diagnoza i usuwanie usterek systemowych i elektronicznych, naprawa zasilaczy i telefonów, Wymagania na stanowisku pracy: znajomość obsługi komputera, prawo jazdy kat. B, dbanie o powierzone mienie i pojazdy firmy, zapał i chęć do pracy, wysoka kultura osobista, umiejętność dobrej organizacji pracy i rozwiązywania problemów, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, skuteczność działań, uczciwość i sumienność, dyspozycyjność, umiejętność planowania pracy własnej i kończenia w terminie zleconych zadań, umiejętność analitycznego myślenia, umiejętność naprawy elektroniki, umiejętności instalacji i konfiguracji systemów z rodziny Windows/Windows Server, znajomość zagadnień związanych z administracją sieci LAN/WAN, otwartość na pracę z ludźmi i pracę w zespole, mile widziana znajomość systemów klasy ERP (np. Raks, Asseco Wapro, Streamsoft, CDN Optima, Sage), mile widziana znajomość systemu Linux, baz danych SQL, znajomość podstawowych zasad księgowości i sprzedaży. W trakcie współpracy oferujemy: stabilność zatrudnienia, po zakończonym stażu oferujemy umowę o pracę, pracę w młodym zespole, dobrą atmosferę w pracy, niezbędny sprzęt do pracy, satysfakcję finansową, udział w budowaniu najwyższej jakości sprzedawanych usług telekomunikacyjnych i serwisowych, interesującą pracę w firmie o rosnącej pozycji na rynku w dynamicznie zmieniającej się branży, możliwość realizacji własnych inicjatyw wspierających osiąganie celów biznesowych firmy.
Monter sieci telekomunikacyjnej  STAŻ + ETAT
Do głównych zadań na stanowisku pracy należy: montaż linii światłowodowych oraz anten radiowych, montaż przyłączy światłowodowych do abonentów, wykonywanie światłowodowych instalacji abonenckich, przygotowanie i spawanie światłowodów, usuwanie awarii powstałych w sieci telekomunikacyjnej, wykonywanie prac modernizacyjnych na sieci, konfiguracja urządzeń klienckich, pomiary jakości sygnału. Wymagania na stanowisku pracy: znajomość obsługi komputera, prawo jazdy kat. B, podstawowe umiejętności posługiwania się narzędziami, dbanie o powierzone mienie i pojazdy firmy, zapał i chęć do pracy, wysoka kultura osobista, umiejętność dobrej organizacji pracy i rozwiązywania problemów, podstawowe umiejętności w zakresie instalacji elektroniki i przewodów, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, skuteczność działań, uczciwość i sumienność, dyspozycyjność, mile widziane świadectwa kwalifikacyjne SEP/SPE/SIMP co najmniej do 1kV. W trakcie współpracy oferujemy: stabilność zatrudnienia, po zakończonym stażu oferujemy umowę o pracę, oferujemy pracę w młodym zespole, dobrą atmosferę w pracy, niezbędny sprzęt i narzędzia do pracy, przeszkolenie przygotowujące na stanowisku pracy montera, satysfakcję finansową, udział w budowaniu najwyższej jakości sprzedawanych usług telekomunikacyjnych, szkolenia w zakresie umiejętności miękkich i technicznych, możliwość rozwoju zawodowego.