zzTest_opisy

Do każdego zakupowanego Pakietu “MULTIDOM 2w1” usługa Telefonia Cyfrowa w abonamencie za 1 zł miesięcznie
Warunki Promocji

Promocja jest skierowana do użytkowników, którzy chcą mieć pod kontrolą posiadane usługi: Telewizję, Internet i Telefon w ramach jednej umowy abonenckiej. Nasza oferta obejmuje wszystkie 3 usługi świadczone przez operatora dla abonenta w ramach jednego łącza światłowodowego. Dwie usług Telewizję i Internet Abonent otrzymuje w ramach oferty oraz w prezencie trzecią usługę Telefonia Cyfrowa VoIP w abonamencie za 1 zł miesięcznie przez cały okres umowy. Po zawarciu umowy abonent otrzymuje od nas Router światłowodowy ONT z funkcją WiFi oraz Dekoder STB do odbioru Telewizji 3 Generacji. W ramach aktywnej promocji mamy dostępne 3 podstawowe pakiety Telewizji 3 Generacji: Silver HD, Gold HD i Platinum HD, które zostały połączone z najpopularniejszymi pakietami Internetu o prędkościach: 15 Mb/s, 20Mb/s, 30 Mb/s, 50 Mb/s, 70 Mb/s, 100 Mb/s, 200 Mb/s i 300 Mb/s.

W ramach organizowanej promocji przy zakupie naszych pakietów “MULTIDOM” Abonent otrzymuje rabaty cenowe na wszystkie prędkości Internetu oraz Telefonię Cyfrową.

Aby zamówić pakiety dodatkowe HBO, HBO HD, CINEMAX, CANAL+, FILMBOX, Telewizja REPUBLIKA i należy mieć aktywną usługę telewizji na pakiet Silver HD, aby zamówić pakiety NAUKA i SERIALE należy mieć aktywną usługę telewizji na pakiet Gold HD lub Platinum HD.

Minimalny okres do skorzystania z warunków Promocji wynosi wedle wyboru 12 lub 24 miesiące. Po okresie promocyjnym umowa zawarta na warunkach Promocji przechodzi w umowę zawartą na czas nieokreślony na warunkach określonych w Regulaminie i Cenniku promocji dla umowy na czas nieokreślony. Abonent z upływem umowy zawartej na warunkach Promocji ma możliwość zawarcia kolejnej umowy na warunkach Promocji zgodnych z ofertą Dostawy usług.

W Promocji może brać udział (Abonent) Konsument, osoba fizyczna, wnioskująca o świadczenie Usług lub korzystająca z Usług dla celów niezwiązanych bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub wykonywaniem zawodu.

  • Cena za telefon wliczona do ceny pakietu.
  • Router światłowodowy ONT w dzierżawie za 0 zł przy zakupie naszej usługi.
  • Dekoder STB w dzierżawie za 0 zł przy zakupie naszej usługi.
  • Ceny za pakiety “MULTIDOM” w promocji na 12 i 24 miesiące.
Aktywacja i Instalacja usługi

Aktywacja przy umowie na 12 miesięcy w bloku lub w domu
50 zł
Aktywacja przy umowie na 24 miesiące w bloku lub w domu
20 zł
Instalacja przyłącza światłowodowego z gniazdkiem w bloku lub w domu przy zakupie Pakietów Silver HD i Gold HD PROMOCJA
0 zł
Instalacja przyłącza światłowodowego z gniazdkiem w bloku lub w domu przy zakupie Pakietu Platinum HD MEGAPROMOCJA
0 zł

W przypadku utraty lub uszkodzenia Routera ONT lub Dekodera STB jest w ramach dzierżawy jest możliwość jego wymiany, koszt wymiany to ok. 400 zł w zależności od modelu. Istnieje również możliwość wykupienia Routera ONT lub Dekodera STB na własność za cenę ok. 400 zł w zależności od modelu.

Obszar zasięgu Promocji

Promocja jest ograniczona terytorialnie  i obejmuje obszar:

Gmina Kluczewsko – Pilczyca, Kluczewsko, Kolonia Łapczyna Wola, Dobromierz, Rączki,

Gmina Włoszczowa – Kurzelów,

Gmina Krasocin – Kozia Wieś,

Gmina Wielgomłyny – Wielgomłyny, Krzętów,

Gmina Przedbórz – Góry Mokre,

Gmina Żytno – Maluszyn, Mosty,