Usługi TID – Twój Inteligentny Dom

ikonka tid napis pomarańcz

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z systemem sterowania urządzeniami domowymi przez Internet o nazwie

 

TID – Twój Inteligentny Dom.

TID – to system inteligentnego domu przeznaczony dla użytkownika indywidualnego. TID pozwala na zdalne sterowanie urządzeniami domowymi za pomocą telefonu, tabletu, czy komputera. Dzięki TID będziesz mógł sprawdzić z dowolnego punktu na Ziemi, czy Twój dom jest bezpieczny.

Dlaczego TID to najlepsze rozwiązanie ?

Ten innowacyjny produkt pozwala zautomatyzować i zarządzać wieloma procesami zachodzącymi w domu, które do tej pory wymagały naszego bezpośredniego udziału. Niesie to ze sobą niebywałe korzyści materialne wynikające z oszczędniejszego gospodarowania energią elektryczną i cieplną jak również komfort płynący z zastosowania instalacji inteligentnych. Sterowanie oświetleniem, roletami, ogrzewaniem, symulacją obecności to tylko ułamek z możliwości jakie oferuje system TID. Zaimplementowane funkcje bezpośredniego podglądu obrazu z kamer i kontroli dostępu dodatkowo podnoszą poziom bezpieczeństwa monitorowanego obiektu.

Ofertę swoją kierujemy szczególnie do klientów, którzy rozpoczynają bądź są w trakcie budowy domu czy remontu mieszkania. Nasz system jest sterowany centralnie i wymaga niewielkiej modyfikacji klasycznej instalacji elektrycznej co najłatwiej wykonać podczas prowadzonych prac budowlanych. Wykonanie instalacji nie jest skomplikowane i bez problemu poradzi sobie z tym elektryk.

TID

 

 

 

 

 

 

 

  • Steruj zdalnie światłem, twórz programy (np. urlop).
  • Wracasz o 17:00 do domu ? Twój grzejnik zacznie pracę o 16:30.
  • Nie pamiętasz czy wyłączyłeś żelazko ? Sprawdź/ wyłącz zdalnie smartfonem.
  • Czujnik dymu – poinformuje Cię o wycieku, odłączy wodę.
  • Robi się ciemno – kliknij jeden przycisk i zasłoń rolety.
  • Kamera- masz stałą kontrolę online nad swoim domem, posesją, biurem.

Zapraszamy do współpracy.