Telewizja kablowa IPTV

 Zobacz więcej dzięki Telewizji kablowej IPTV

Telewizja HD (High Definition) to bezkompromisowa jakość obrazu.

HD to duży skok do przodu w porównaniu do standardowej telewizji SD (Standard Definition). Wyższa rozdzielczość oznacza większą ilość pikseli na ekranie telewizora, przez co obraz jest kilkukrotnie bardziej szczegółowy i ostry. Przy standardowej rozdzielczości na ekranie wyświetlane jest 576 linii poziomych, natomiast przy HD ta ilość to nawet 1080 linii. W naszej Telewizji kablowej IPTV nie idziemy na kompromisy, każdy kanał HD emitujemy w najlepszej możliwej jakości w jakiej dostarcza nam sygnał nadawca. Niektóre kanały mogą mieć przepływności rzędu 20Mbps!

Format panoramiczny 16:9 i dźwięk przestrzenny
Obraz HD jest zazwyczaj wyświetlany w proporcjach 16:9 (standardowa telewizja to 4:3) przez co obraz jest szeroki tak jak w kinie. Oprócz panoramicznego formatu, większość programów w formacie HD nadaje także dźwięk przestrzenny. Jeśli dysponujesz odpowiednim sprzętem audio możesz podłączyć dekoder STB do twojego systemu dźwięku przestrzennego i poczuć się tak jakby brało się udział w tym co się ogląda.

Aby korzystać z telewizji wysokiej rozdzielczości wystarczy wybrać jeden z dostępnych dekoderów STB HD i podłączyć go kablem HDMI do swojego telewizora HD. Tylko połączenie przez HDMI daje najlepszą cyfrową jakość.

Instalacja usługi – Telewizja kablowa IPTV

Instalacji urządzeń dostępu do Telewizji kablowej IPTV w domu jednorodzinnym lub w mieszkaniu w bloku bądź w kamienicy, polega doprowadzeniu do wskazanego lokalu łącza w postaci kabla światłowodowego, który jest zakończo2ny gniazdkiem światłowodowym na ścianie. W celu połączenia rutera światłowodowego ze złączem w gniazdku, abonent otrzymuje kabel tzw. patchcord, którym łączy urządzenie z punktem dostępowym w gniazdku. Abonent otrzymuje dekoder STB do odbioru kanałów telewizyjnych, który podłącza się do światłowodowego terminala abonenckiego ONU za pomocą zwykłego kabla skrętki ze złączem RJ-45. Następnie dekoder podłączamy do telewizora za pomocą złączy HDMI.

 
Zalety Telewizji kablowej IPTV

mmm

• Bardzo duża ilość programów
• Bardzo dobrze przygotowana oferta pakietów podstawowych
• Stabilność działania
• Możliwość dokupienia pakietów dodatkowych
• Możliwość dokupienia pojedynczych programów
• Usługi Pay-Per-View
• Dekodery z funkcją nagrywania i przeglądania internetu

Sieć światłowodowa jest gwarancją stabilności, oraz praktycznie nieograniczonej przepływności transmisji danych, a także wysokiej niezawodności usług świadczonych przez Conect. Zamówienie dodatkowo Telewizji kablowej IPTV do posiadanego Internetu Fiber pozwala na korzystanie z kilku usług za pomocą jednego łącza a oferta cenowa pozwala zoptymalizować budżet domowy.

Aktywacja usługi i abonament

Aktywacja usługi następuje z chwilą jej uruchomienia. Ceny poszczególnych usług dostępu do Internetu Radiowego zostały określone w organizowanych przez nas PROMOCJACH. Ceny promocyjne są niższe od cen usług w ofercie podstawowej na czas nie określony.

W sprawach aktualnych PROMOCJI skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.W razie pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta CONECT.

Obszar świadczenia usługi dostępu do Telewizji kablowej IPTV

Obecnie usługa dostępu do naszej Telewizji kablowej ITPV jest świadczona na terenie Powiatu włoszczowskiego i radomszczańskiego:

Gmina Włoszczowa: Włoszczowa, Danków Duży, Kurzelów,

Gmina Kluczewsko: Kluczewsko, Pilczyca, Dobromierz, Rączki, Kolonia Łapczyna Wola, Mrowina, Jeżowiec, Kolonia Pilczyca, Jakubowice, Januszewice, Komorniki, Rzewuszyce, 

Gmina Krasocin: Oleszno, Kozia Wieś,

Gmina Secemin: Secemin, Marchocice,

Gmina Wielgomłyny: Wielgomłyny, Krzętów,

Gmina Przedbórz: Góry Mokre,

Gmina Żytno: Maluszyn, Mosty,