Dla deweloperów

Oferta dla deweloperów

monitoringPlanujesz budowę bloku mieszkalnego, domu jednorodzinnego lub wielorodzinnego, osiedla domów, domów w zabudowie szeregowej, kamienicy ?

Jeżeli tak, to ta oferta jest dla Ciebie.

Dzięki nam zwiększysz atrakcyjność twojej inwestycji i rozwiążesz wszystkie problemy z organizacją orurowania strukturalnego i okablowania, które kiedyś wystąpią.
Doprowadź z nami światłowód do Twojego obiektu i wyposaż go w telekomunikacyjne instalacje wewnątrzbudynkowe.


Na etapie koncepcji i planowania budowy bardzo często bagatelizowana lub pomijana jest kwestia zapewnienia dostępu do instalacji telekomunikacyjnych w budynkach. Po ukończeniu budowy i po zamieszkaniu budynku okazuje się, że instalacje telekomunikacyjne zostały źle rozplanowane, bardzo często budynek nie zostaje wyposażony w orurowanie strukturalne, okablowanie światłowodowe, gniazdka, szafki rozdzielcze oraz przyłącze telekomunikacyjne. Źle rozplanowana instalacja powoduje utrudnienia w korzystaniu z usług lub zmusza mieszkańców do wyboru internetu radiowego lub mobilnego o parametrach gorszych niż światłowód.

Nasza firma wychodząc na przeciw tym trudnością oferuje Państwu szereg rozwiązań, które pozwolą rozwiązać problemy z dostępem do usług telekomunikacyjnych z wykorzystaniem światłowodu. Zapewnimy w Twoim domu dostęp do usług telekomunikacyjnych o najwyższych parametrach, bez potrzeby układania kolejnych instalacji po zakończonej budowie.

 

 

Wykonujemy:

  • orurowanie i okablowanie światłowodowe strukturalne budynków
  • szafy wewnątrzbudynkowe i przełącznice
  • przyłącza telekomunikacyjne do budynków
  • przyłącza do mieszkań i gniazdka światłowodowe
  • orurowanie zapasowe
  • W przypadku kradzieży, bądź dewastacji mienia posiadanie materiału dowodowego w formie nagrania
  • W połączeniu z systemem alarmowym, można stworzyć integralny system ochrony naszego mienia

Monitoring domku jednorodzinnego, wielorodzinnego, bloków mieszkalnych oraz najbliższego otoczenia, to w obecnych czasach to coraz częstszy standard.